
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 460 pF |
| Voltage Rating (DC) | 670 V |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Peak Surge Current | 8 kA |
| Packaging | Box |
Stock: 2
Distributors
pcbx
Unit Price$0.24211
Ext.Price$0.24211
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.24211 | $0.24211 |
| 10 | $0.19190 | $1.91900 |
| 50 | $0.16982 | $8.49100 |
| 100 | $0.15028 | $15.02800 |
| 500 | $0.13299 | $66.49500 |
| 1000 | $0.12581 | $125.81000 |
